call-us 050-5716624
צור קשר
יש לך שאלות? קיים שירות שתרצה ולא רשמנו עליו?
צור אתנו קשר עוד היום ותקבל מענה אישי בהקדם!

  הדברת תיקנים

  לאור הרתיעה הגדולה ביותר של הציבור מתיקנים מומלץ מאוד לבצע הדברה שלהם אחת לשנה, כדי ליצור משטחים הרוויים בחומר של הריסוס אשר מרחיק אותם, גם אם זה לאחר כמה חודשים.

  הדברת תיקנים באמצעות ריסוס מכילה את החומרים היעילים ביותר שמסוגלים להישאר על רצפת ביתכם למשך פרקי זמן ארוכים, ובכך לגרום לכך שהתיקנים לא יחזיקו מעמד הן אם מדובר בחומר הכימי והן אם מדובר בחומר אורגני, בשני המקרים האפקטיביות היא מאוד משמעותית ולכן בני הבית אינם סובלים כמעט מהתופעות הללו.

  הדברת תיקנים באמצעות הדברה ירוקה

  השימוש בהדברה ירוקה נעשה שכיח יותר ויותר בשנים האחרונות בכל הקשור לריסוס נגד תיקנים. מדבירים רבים מתבקשים על ידי לקוחות לבצע הדברה באמצעות חומרים אורגניים וזאת מתוך רצונם לשמירת הסביבה.

  הדברה בבתים ובמשרדים

  מדברים מקצועיים בלבד בעלי רישיון תקף לעסוק בתחום זה יכולים לבצע עבודה זו בפועל, זאת כדי שאנשים שלא למדו לא השתלמו ולא קיבלו לאחרונה את המידע המעודכן, לא יפעלו בתחום זה.

  ניתן לזמן את המדבירים שלנו לבצע הדברת תיקנים ולהחליט יחד מהי השיטה המומלצת למרחבכם על פי פרטי המקרה בכל בית ומשרד על הדיירים לפנות רהיטים למרכזי החדרים כדי לאפשר למדביר לרסס לאורכם של כל הקירות בכל הבית.

  הדברת תיקנים נעשית לטובת לקוחות פרטיים, עסקים, מוסדות וגופי ציבור ועוד. מדובר על חרקים נפוצים בתוך הבתים והמבנים השונים. הם מתרבים בעיקר בתוך מערכות הביוב ובקיץ יוצאים מהן ונכנסים למבנים השונים. לכן, נהוג להזמין הדברתם לקראת הקיץ ובמהלכו. חברת "אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

  הדברת תיקנים – על ידי ריסוס מבוקר

  הדברת תיקנים נעשית על ידי ריסוס עם חומרים תקניים שיש עליהם בקרה. החומרים הללו מדוללים לרמת ריכוז נחוצה. הרצון והצורך הם שהן ישמידו את החרקים במהירות רבה, ומאידך, לא יפגעו בבני אדם ובחיות המחמד שלהם. הצורך הנוסף הוא שהן יישמרו במקום הריסוס זמן ארוך ככל האפשר כדי למנוע חזרת התיקנים. ניתן למצוא כיום גם חומרי הדברה אורגניים הידידותיים לסביבה ורבים מעדיפים, דווקא, אותם. השירות ניתן לבתים פרטיים, למסעדות, בתי מלון וצימרים, למוסדות חינוך, בריאות וציבור אחרים. הריסוס נעשה בעיקר באזורי המטבח, המזווה והמחסנים בהם מאחסנים מזון. אבל נדרש גם בשירותים ובחדרי אמבטיה אליהם מגיעים החרקים דרך צנרת השפכים. נוהגים לרסס גם בחצרות סביב הקירות החיצוניים, ובמיוחד, בתוך בריכות הביוב.

  הזמנת מסודרת

  הזמנת השירות נעשית בצורה מסודרת ונקבע מועד מוסכם. יש צורך בהכנות מסוימות, ובעיקר, בפינוי ארונות אחסון ושטחים בהם הריסוס מתבצע. יש צורך גם לנקות אותם. לאחר הריסוס ינחה המדביר את בעלי הבית כיצד להתנהל למועד הקרוב ולטווח ארוך. צריך עוד לציין, כי ניתנת אחריות לעבודה שתנאיה נקבעים על פי שיקולי המדביר. הרחקת תיקנים מהבית מונעת מפגש לא נעים איתם. מדביר פועל תחת רישיון שהתקבל לאחר שלמד בקורס מטעם המשרד לשמירה על הסביבה ועמד בדרישותיו בהצלחה.

  שירות מחברה ידועה

  חברת "אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ לגבי אופי הטיפול, ביצוע יעיל, הגעה במועד שנקבע, מחירים נוחים ועוד. מנהל החברה הינו בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים. הוא ישמח להעמיד את התשתית הקיימת בחברתו לטובת לקוחות נוספים.

  הדברת מקקים

  הדברת מקקים

  אם אתם מחפשים מידע על הדברת מקקים ואם אתם מחפשים מדביר מצויין, אתם במקום הנכון. הדברת מקקים היא המומחיות של 'אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה'. במידה ואתם מעוניינים לעשות סוף לאותם מקקים, ג'וקים בשפת הרחוב, המפריעים לכם במקלחת, אמיר הוא האיש הנכון למשימה. תקבלו שירות מהיר, מקצועי, אדיב, במחירים משתלמים וכזה שנעשה תוך שימוש בתכשירים אשר לא מהווים סכנה לבני אדם. אם אתם רוצים לשמוע עוד על התהליך ומתי נכון להזמין את השירות, אנחנו כאן כדי לתת לכם את הפרטים הדרושים לכם כדי להשלים את התמונה המלאה.

  מתי צריך לבצע הדברת מקקים

  אז באמת אולי כדאי לומר כבר בשלב הזה כי אין דרך אמיתית למנוע ממקקים להופיע בבית באופן מוחלט. הדברת מקקים היא פעולת מניעה אשר יכולה למנוע את הופעתם של המקקים. אבל כל אחד מאיתנו קרוב לוודאי יפגוש בחייו מקק. המקקים חיים במקומות לחים בעיקר ונוטים לפרוץ אלינו הביתה דרך פתחי הביוב ובתעופה דרך החצר. אם אתם מתגוררים בדירת קרקע היו מוכנים לכך שתראו הרבה יותר מקקים באופן יחסי.

  מה העבודה של המדביר? למנוע מהתופעה להתרחב. שימוש בחומרים ביולוגים, בטכנולוגיה ייחודית, יכול למנוע מאותם מקקים להופיע שוב ושוב אצלנו בבית. ההמלצה שלנו היא להזמין את השירות בתחילת האביב. אז מזג האוויר מתחמם והתיקנים נוטים לצאת מהחורים בשיעור גבוה יותר.

  איך נראה התהליך מבפנים

  הדברת מקקים נעשה בדרך כלל תוך פיזור של חומר רגיל בפינות של הבית. לכן, המדביר יבקש מכם להזיז רהיטים מהפינות של החדר וכמובן, לאחסן את הציוד שלכם באופן מסודר, בעיקר זה שאתם רוצים לשמור עליו לאורך תהליך ההדברה. לאחר ההנחה של החומר, תדרשו להישאר מחוץ לבית לפרק זמן של כמה שעות. אמנם, החומר בו נשתמש לא מסוכן לבני אדם, אבל כדי שהוא יעשה את הפעולה בצורה טובה, כדאי להישאר בחוץ ולא להתחיל להסתובב בתוך הבית. מדובר על פעולה פשוטה יחסית, אבל כזו שיכולה לשפר את איכות החיים שלכם באופן דרמטי.

  לפרטים וקבלת מידע נוסף, מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון ודרך האתר.

  יש לך שאלות? קיים שירות שתרצה ולא רשמנו עליו?
  צור אתנו קשר עוד היום ותקבל מענה אישי בהקדם!

   שירותים נוספים