call-us 050-5716624
צור קשר
יש לך שאלות? קיים שירות שתרצה ולא רשמנו עליו?
צור אתנו קשר עוד היום ותקבל מענה אישי בהקדם!

  הדברת פשפשים

  פשפשים בבית מתמקמים בדרך כלל על המזרנים, יש קושי רב לראות אותם ובדרך כלל נוכל לראות הפרשות של פשפשים על המזרן, ובכל נוכל לזהות שמדובר בפשפשים.

  מומלץ מאוד לבצע הדברה אם קיים חשש להימצאותם של פשפשים בבית מכיוון שהם גורמים לגרוד חזק בעורם של כל בני המשפחה.

  הדברת פשפשים בבית

  • יש לוודא שמדובר בפשפשים (נרשם למעלה איך ניתן לזהות), לחפש סימנים על המזרן ובצדדיו, בקפלים של וילונות מתחת לשטיחים, ספות ובמסגרות תמונות ורק לאחר מכן לקרוא להדברה.
  • יש לשאוב באמצעות שואב אבק בעל יכולות יניקה גבוהה את כל השטיחים והריהוט בבית.
  • יש לכבס את כל המצעים, שמיכות, שטיחים ווילונות בטמפרטורה מינימלית של 60 מעלות על מנת לקטול את הפשפשים.
  • חפצים אשר לא ניתן לכבס, יש להכניס להקפאה למשך 10 שעות לפחות כשהטמפרטורה היא לפחות מינוס 17 מעלות.
  • המדביר מבצע ריסוס בכל שטח הדירה כולל פיזור רעל על מנת לקטול את כל הפשפשים שנותרו כולל בתוך סדקים בקירות.

  הדברת פשפשים בחצרות

  במידה וגיליתם קיומם של פשפשים בגינה ובחצרות בביתכם, בין אם שהן על קרקע או שהן צמודות לפרחים, יש לבצע ריסוס אורגני.

  הדברת פשפשים אורגנית מתבצעת על ידי פיזור של פשפשים טורפים בכל המרחב הנגוע, אשר טורפים את הפשפשים האחרים וכך מנטרלים את קיומם בכל השטחים הללו.

  מדביר פשפשים

  מדביר פשפשים מספק שירותיו עבור אנשים פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור ועוד. מדובר על הדברה ייחודית לחרקים אלו אשר פעילים בלילה ומתרבים רבות על מזרנים, ריפודים שטיחים ועוד. יש צורך בשירות זה לאורך כל ימות השנה. טיפול נכון ויסודי יסיר את הבעיה באופן מידי. חברת "אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע מפורט.

  מדביר פשפשים פועל על פי תכנית

  מדביר פשפשים מטפל בבעיה בשיטתיות. הפשפשים הינם חרקים המתרבים במהירות רבה כאשר יש להם תנאים מתאימים. לכן, יש צורך לחסלם במהירות וביסודיות. ניתן למצוא מספר סוגים כאשר פשפש המיטה הינו הנפוץ ביותר. הוא נאחז במזרנים ומפריע מאוד למנוחת השוכב עליהם. הפשפשים נטפלים ומוצצים את דמו של האדם וגורמים למטרד חמור. יש בעיה לזהות אותם מאחר והם פעילים, בעיקר, בלילה אבל ניתן לזהות סימנים שהם משאירים אחריהם. כך, בעיקר סימני דם של האדם הנעקץ. הטיפול חייב להיות יסודי ומושלם ובמהלכו מרססים את כל המזרן מכל צדדיו. במידה וישרדו מספר פשפשים אזי הם יתרבו מחדש במהירות ויהיה צורך לחזור על הפעולה שוב.

  תכנון וביצוע

  לאחר קבלת ההזמנה יבצע המדביר בדיקה שמטרתה היא להעריך את המקומות בהם הם מצטופפים. לאחר מכן, הוא מכין תכנית הדברה מתאימה להשמדתם. הוא משתמש בחומרים המאושרים והמתאימים לריסוס על מזרן. הם אף אינם פוגעים בבריאות האדם המשתמש בהם כמו גם בחיות המחמד המסתובבות בבית. המדביר מכיר את סוגי החומרים התקניים. הוא עבר קורס מקיף להדברה מטעם המשרד להגנה על הסביבה וקיבל רישיון לאחר שעמד בהצלחה בכל מבחניו ודרישותיו. הביקוש להשמדת פשפשים מגיע גם ממוסדות רפואיים, חינוך, בתי מלון והארחה וממקומות אחרים בהם לנים אורחים ומבקרים.

  שירות מעולה

  חברת "אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי שנלווה אליו יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, הנחיה לקראת השירות ולהתנהלות שלאחריו, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהל החברה הינו בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים. הוא ישמח לשרת אחרים.

  יש לך שאלות? קיים שירות שתרצה ולא רשמנו עליו?
  צור אתנו קשר עוד היום ותקבל מענה אישי בהקדם!

   שירותים נוספים