call-us 050-5716624
צור קשר
יש לך שאלות? קיים שירות שתרצה ולא רשמנו עליו?
צור אתנו קשר עוד היום ותקבל מענה אישי בהקדם!

  הדברת פרעושים

  עקיצת הפרעוש אמנם מציגה ומגרדת, אך זוהי לא הבעיה העיקרית שמגיעה ביחד עם הפרעוש.

  אצל בעלי חיים, הפרעוש מוצץ את דמו של בעל החיים ויכול לגרום למצבים של חוסר דם, כמו-כן, הפרעוש יכול להעביר טפיל בשם תולעת הסרט אשר במקרים מסוימים יכול אף לגרום למוות של חיית המחמד.

  סכנת הפרעוש לבני אדם היא בעיקר העברת מחלות זיהומיות.

  הדברת פרעושים בבית

  יכולים להיות שני סוגים של בעיות פרעושים, נגיעה גדולה ונגיעה קטנה.

  תוכלו להבחין בנגיעה גדולה כאשר תתקרבו למקום ותראו ריבוי גדול של פרעושים אשר עטים עליכם, ולא תוכלו להתעלם מהם.

  בנגיעות קטנות יהיה לכם הרבה יותר קשה להבחין, אך תוכלו לקחת מטאטא ולנקות באזור בו אתם חושדים, אם לאחר מכן תרעו פרעושים תדעו שהמקום נגוע.

  מה יש לוודא לפני הדברת הפרעושים?

  חשוב לוודא עם המדביר מספר דברים לפני תחילת ההדברה:

  • הדברת פרעושים בחומרים בטוחים לשימוש – חשוב לוודא שלא נעשה שימוש בחומרים אשר מכילים זרחן אורגני אשר יצא מחוץ לחוץ משנת 2008.
  • הדברת פרעושים בחומרים אשר מכילים IGR – על מנת להשמיד גם את ביצי הפרעושים והזחלים חומרי ההדברה חייבים להכיל חומר IGR.

  הדברה נגד פרעושים

  הדברה נגד פרעושים נעשית עבור אנשים פרטיים, עסקים, מוסדות ציבוריים ועוד. הפרעוש הינו חרק שמתרבה במהירות ומצוי בתוך המבנים, בחצרות ובגינות ובסביבה החיצונית הקרובה. מדובר על חרק קופצני המסוגל להטריד רבות אנשים וחיות מחמד ויש צורך לבצע הדברה שיטתית כדי להיפטר מממנו. את השירות ניתן לקבל לאורך כל ימות השנה. חברת "אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע מפורט.

  הדברה נגד פרעושים – עם חומרים תקניים

  הדברה נגד פרעושים נעשית עם חומרים תקניים אשר מצליחים להשמיד את החרק במהירות. הם אף מכילים חומרים מעכבי גדילה של הרימות שלהם. יש חשיבות לטיפול מקיף לאורך כל מחזור חייו של הפשפש, שכן, זוהי השיטה האפקטיבית ביותר לחיסול הבעיה. משום כך הטיפול בבעיה מתמשך ונעשה בתהליך מקיף. במידה ואין חשיבה מקיפה אזי קיימת הסכנה שיישארו חרקים פעילים ויתרבו שוב. יש צורך בעבודת הכנה של בני הבית. יש לשאוב היטב את השטיחים, בדי הריפוד, ווילונות, את מקומות המרבץ של חיות המחמד ומקומות אחרים בהם נוהגים הפשפשים להתרכז. יש לכבס את מוצרי הטקסטיל השונים בטמפרטורה גבוהה. המדביר ייכנס לפעולה וירסס בצורה יסודית את כל המרחב הפנימי, את הגינה וסביב הבית.

  איכות ובטיחות

  המדביר עושה שימוש בחומרי ריסוס תקניים המאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות. הם מצליחים להשמיד את החרקים במהירות ואינם מזיקים לבני אדם ולחיות המחמד שלהם. ניתן למצוא סוגי חומרים כולל ביולוגיים הידידותיים לסביבה. המדביר הינו בעל רישיון לעיסוקו הניתן לו לאחר שעבר קורס מטעם המשרד להגנה על הסביבה ועמד במבחניו וכל דרישותיו האחרות. השירות ניתן גם למוסדות בריאות וחינוך, לבתי מלון והארחה ולמוסדות אחרים המארחים אורחים.

  שירות עם מחויבות

  חברת "אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, הכנת תכנית מקיפה לבעיה, הנחית טיפול לקראת השירות ולהתנהלות שלאחריו, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהל החברה הינו בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך השנים וישמח לשרת אחרים.

  יש לך שאלות? קיים שירות שתרצה ולא רשמנו עליו?
  צור אתנו קשר עוד היום ותקבל מענה אישי בהקדם!

   שירותים נוספים