call-us 050-5716624
צור קשר
יש לך שאלות? קיים שירות שתרצה ולא רשמנו עליו?
צור אתנו קשר עוד היום ותקבל מענה אישי בהקדם!

  הדברת פרעושים

  עקיצת הפרעוש אמנם מציגה ומגרדת, אך זוהי לא הבעיה העיקרית שמגיעה ביחד עם הפרעוש.

  אצל בעלי חיים, הפרעוש מוצץ את דמו של בעל החיים ויכול לגרום למצבים של חוסר דם, כמו-כן, הפרעוש יכול להעביר טפיל בשם תולעת הסרט אשר במקרים מסוימים יכול אף לגרום למוות של חיית המחמד.

  סכנת הפרעוש לבני אדם היא בעיקר העברת מחלות זיהומיות.

  הדברת פרעושים בבית

  יכולים להיות שני סוגים של בעיות פרעושים, נגיעה גדולה ונגיעה קטנה.

  תוכלו להבחין בנגיעה גדולה כאשר תתקרבו למקום ותראו ריבוי גדול של פרעושים אשר עטים עליכם, ולא תוכלו להתעלם מהם.

  בנגיעות קטנות יהיה לכם הרבה יותר קשה להבחין, אך תוכלו לקחת מטאטא ולנקות באזור בו אתם חושדים, אם לאחר מכן תרעו פרעושים תדעו שהמקום נגוע.

  מה יש לוודא לפני הדברת הפרעושים?

  חשוב לוודא עם המדביר מספר דברים לפני תחילת ההדברה:

  • הדברת פרעושים בחומרים בטוחים לשימוש – חשוב לוודא שלא נעשה שימוש בחומרים אשר מכילים זרחן אורגני אשר יצא מחוץ לחוץ משנת 2008.
  • הדברת פרעושים בחומרים אשר מכילים IGR – על מנת להשמיד גם את ביצי הפרעושים והזחלים חומרי ההדברה חייבים להכיל חומר IGR.

  הדברה נגד פרעושים

  הדברה נגד פרעושים נעשית עבור אנשים פרטיים, עסקים, מוסדות ציבוריים ועוד. הפרעוש הינו חרק שמתרבה במהירות ומצוי בתוך המבנים, בחצרות ובגינות ובסביבה החיצונית הקרובה. מדובר על חרק קופצני המסוגל להטריד רבות אנשים וחיות מחמד ויש צורך לבצע הדברה שיטתית כדי להיפטר מממנו. את השירות ניתן לקבל לאורך כל ימות השנה. חברת "אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע מפורט.

  הדברה נגד פרעושים – עם חומרים תקניים

  הדברה נגד פרעושים נעשית עם חומרים תקניים אשר מצליחים להשמיד את החרק במהירות. הם אף מכילים חומרים מעכבי גדילה של הרימות שלהם. יש חשיבות לטיפול מקיף לאורך כל מחזור חייו של הפשפש, שכן, זוהי השיטה האפקטיבית ביותר לחיסול הבעיה. משום כך הטיפול בבעיה מתמשך ונעשה בתהליך מקיף. במידה ואין חשיבה מקיפה אזי קיימת הסכנה שיישארו חרקים פעילים ויתרבו שוב. יש צורך בעבודת הכנה של בני הבית. יש לשאוב היטב את השטיחים, בדי הריפוד, ווילונות, את מקומות המרבץ של חיות המחמד ומקומות אחרים בהם נוהגים הפשפשים להתרכז. יש לכבס את מוצרי הטקסטיל השונים בטמפרטורה גבוהה. המדביר ייכנס לפעולה וירסס בצורה יסודית את כל המרחב הפנימי, את הגינה וסביב הבית.

  איכות ובטיחות

  המדביר עושה שימוש בחומרי ריסוס תקניים המאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות. הם מצליחים להשמיד את החרקים במהירות ואינם מזיקים לבני אדם ולחיות המחמד שלהם. ניתן למצוא סוגי חומרים כולל ביולוגיים הידידותיים לסביבה. המדביר הינו בעל רישיון לעיסוקו הניתן לו לאחר שעבר קורס מטעם המשרד להגנה על הסביבה ועמד במבחניו וכל דרישותיו האחרות. השירות ניתן גם למוסדות בריאות וחינוך, לבתי מלון והארחה ולמוסדות אחרים המארחים אורחים.

  שירות עם מחויבות

  חברת "אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, הכנת תכנית מקיפה לבעיה, הנחית טיפול לקראת השירות ולהתנהלות שלאחריו, עמידה בלוח זמנים, מחירים נוחים ועוד. מנהל החברה הינו בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך השנים וישמח לשרת אחרים.

  יש לך שאלות? קיים שירות שתרצה ולא רשמנו עליו?
  צור אתנו קשר עוד היום ותקבל מענה אישי בהקדם!

   שירותים נוספים

   הדברה נגד פרעושים מקצועית

   פרעושים הם טפילים קטנים אשר ניזונים מדמם של יונקים. פרעושים הם יצור חי לו גלגול חיים מלא. כלומר, הם מתחילים בתור ביצה, הופכים לזחלים ואז מתפתחים לפרעוש בוגר. פרעוש יכול להגיע לגודל של עד 5 מ"מ והם נפוצים בדרך כלל בבתים בהם יש חיות מחמד. פרעושים נוטים להתפתח במהירות ולהביא לנזק משמעותי. במאמר הבא נדבר על הדברה נגד פרעושים. איך נראה התהליך, ממה צריך להיזהר ואיך תדעו כי הגיע הזמן לקרוא למדביר.

   איך מזהים מצב בו פרעושים מתחילים להתפשט בבית

   ישנם כמה סימנים לכך שהגיע הזמן להזמין הדברה נגד פרעושים:

   1. אם אתם מזהים נגעים על העור: התחושה תהיה כמו של עקיצות קטנות. בדרך כלל באזור הירכיים והישבן. הכלל הזה נכון כמובן לכל בני הבית, לילדים ולמבוגרים כאחד.
   2. אם בעל החיים לא מפסיק להתגרד: יכול להיות כי הדבר מסמן התפשטות של פרעושים. אגב, אצל כלבים המתרועעים עם כלבים אחרים תופעה כזו נחשבת נפוצה. פשוט מפני שהם באים במגע עם יצורים פרוותיים נוספים.
   3. אם אתם רואים נקודות שחורות מקפצות בבית: פרעוש יכול לקפוץ לגובה של עד פי מאתיים מהגובה שלו. כך שהוא בהחלט יכול להגיע רחוק אם הוא רוצה.

   מתי יש להזמין הדברה נגד פרעושים

   בניגוד למקרים אחרים, הדברה נגד פרעושים יכולה להיעשות רק על ידי מדביר מנוסה. יש לכך כמה סיבות. זוכרים את ההקדמה שלנו? על כך שפרעושים מתחילים בתור ביצה, הופכים זחלים ואז מתפתחים לפרעושים גדולים? בתור אנשים פרטיים לא תמיד יהיו לכם הכלים לזהות את הביצים והזחלים ולא יהיו לכם התכשירים הדרושים כדי להילחם בתופעה. כלומר, אולי הצלחתם להיפטר מהפרעושים אבל לתקופה קצרה בלבד. בדיוק בגלל זה חשוב כל כך להזמין הדברה נגד פרעושים הנעשית על ידי מדביר מנוסה עם רישיון לעסוק בתחום.

   עכשיו הזמן לקבוע הדברה מקצועית

   כאמור, אם לא נטפל בבעיה בזמן היא תתפשט כמו אש בשדה קוצים. 'אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה', ישמח לספק לכם שירות מעולה, מהיר, במחירים משתלמים. לפרטים, צרו קשר עוד היום.