call-us 050-5716624
צור קשר
יש לך שאלות? קיים שירות שתרצה ולא רשמנו עליו?
צור אתנו קשר עוד היום ותקבל מענה אישי בהקדם!

  הדברת נמלים

  נמלים בודדות אשר נכנסות הביתה, יוצרות תוך פרק זמן קצר שובל ארוך של נמלים אשר נעים וחוזרים מקצה לקצה ללא הפסקה.

  טיפול יסודי בנמלים

  ישנן כמה דרכים לטיפול בהדברת נמלים וכך לא יהיו בבית כיוון שהם כל יום מכינים גבעה חדשה של חול אשר הולכת ותופסת גובה.

  אפשר להשתמש בריסוס על בסיס כימי שמכיל פריטרואידים הכוללים ממיסים והם מיוצרים על בסיס שמן או על בסיס מים. הייחוד שלהם הוא שאינם משאירים ריחות ואינם משאירים סימנים על הריצוף לאחר ביצוע פעולת ההדברה.

  כיסוי שטחים גדול

  נמלי אש יכולים לצוץ בכל מקום אך המקומות האידיאלים עבורם הם רחבי המטבח וקרבה לצנרת. לכן, במקומות הללו מבצע הדברת נמלי אש מאסיבי יותר כדי למגר את התופעה באופן מוחלט.

  ​אם גם אתם מחפשים מדביר בעל רישיון בר תוקף לעסוק בתחום ההדברה לצורך הדברת נמלים על פי ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה, נשמח לבצע זאת עבורכם.

  מדביר נמלים

  מדביר נמלים מספק שירותים נאמנים ללקוחות פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים. ניתן למצוא מספר שיטות פעולה וכל אחת נבחרת על פי הסיטואציה בשטח. הנמלים פעילות בעיקר בקיץ כאשר הן יוצאות מהקינים ומסתובבות בחצרות ובבתים. הן מסוגלות להגיע גם לקומות עליונות ומעדיפות אזורים בהם קיים מזון לסוגיו. חברת "אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב.

   מדביר נמלים – משתמש בחומרי ריסוס ובפיתיונות

  מדביר נמלים מכין תכנית להדברת הנמלים ועושה זאת לאחר שלומד על המקומות אליהם הן מגיעות ועל נתיבי תנועתן. הן מעדיפות מטבחים ומצליחות לנוע על השיש, להיכנס לארונות, לשקיות וקופסאות מזון פתוחות ועוד. הריסוס נעשה במקומות אלו וגם לאורך נתיבי ההליכה שלהן. את הריסוס מבצעים עם חומרים תקניים המדוללים לריכוז הנדרש והבטוח. כך הן תושמדנה במהירות, ובמקביל, תימנע פגיעה בבני אדם ובחיות המחמד שלהם. קיימת חשיבות גם להישארות החומרים במקום הריסוס לזמן ארוך ככל האפשר כדי למנוע חזרת נמלים מהירה. הריסוס מתבצע גם בגינות ובחצרות. כך לאורך קירות ובקרבה לקינים. מקובל לרסס בתחילת הקיץ ואז ניתנת אחריות למשך מספר חודשים, ובדרך כלל, עד הופעת הגשם הראשון. חיסול קינים נעשה באמצעות פיתיונות רעל המונחים בקרבה לקינים. ההנחה היא שהנמלים לוקחות עמן את הפיתיון המורעל כדי להאכיל את המלכה בקן. היא מושמדת וכך גם מושמד הקן.

  הזמנה והנחיות

  לקראת ביצוע ההדברה מנחה המדביר את הלקוח בהכנות הנדרשות. יהיה צורך, בעיקר, לפנות ארונות אחסון מזון ואזורים אחרים בהם יתבצע הריסוס, ובנוסף, לנקות אותם. לאחר העבודה הוא ינחה על הדרך להתנהל לטווח הקצר והארוך. טיפול יסודי בעת הזאת ירחיק את הנמלים.

  שירות איכותי

  חברת "אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ והדרכה, ביצוע יעיל, עמידה בלוח זמנים, מחירים ותנאי תשלום נוחים ועוד. מנהל החברה הינו בעל רישיון לעיסוקו מטעם המשרד להגנה על הסביבה וברשותו ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים. הוא ישמח לשרת לקוחות נוספים.

  יש לך שאלות? קיים שירות שתרצה ולא רשמנו עליו?
  צור אתנו קשר עוד היום ותקבל מענה אישי בהקדם!

   שירותים נוספים