call-us 050-5716624
צור קשר
יש לך שאלות? קיים שירות שתרצה ולא רשמנו עליו?
צור אתנו קשר עוד היום ותקבל מענה אישי בהקדם!

  הדברת מכרסמים

  הצורך בהדברת מכרסמים קורה בדרך כלל בבתים פרטיים, או בחצרות של מפעלים שמתגלים בהם מכרסמים כמו חולדות, עכברושים או עכברים. הימצאותם של המכרסמים בקרבת בני האדם אינה מומלצת כיוון שהם נושאים מחלות רבות והם עלולים ליצור סכנה עקב הנשיכות שלהם. לכן אין ספק שיש לבצע פעולות של הדברה.

  הדברה ברעל עכברים

  העוסקים בתחום הדברת מכרסמים חייבים להיות מומחים בגלל שמדובר בנושא מורכב מאוד. מדביר מרכסמים משתמש בשיטת פיזור רעל עכברים ובאמצעות פעולה זו מצליח לקטול אותם.

  במרחבים פתוחים המגמה היא לא לפזר רעל עכברים כיוון שגם חיות אחרות עלולות לאכול את רעל העכברים.

  מלכודת ללכידת מכרסמים

  החשיבה הנוכחית היא לא לפגוע במכרסמים ולדאוג שלא יהיו במקום מיושב ולהחזיר אותם לטבע עם כמה שפחות פגיעה. הדרך לביצוע דבר כזה היא הצבה של מלכודות בחצרות ובשטחים ביחד עם פיתויים שונים שימשכו את המכרסמים. לאחר שנלכדו במלכודת מסיעים אותם לנקודת טבע ושם משחררים אותם, ובדרך זו לא הורגים אותם.

  הדברת מכרסמים נעשית עבור לקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים. ניתן לבצע את העבודה בשיטות שונות. כך על ידי מלכודות או באמצעות רעלים. כל טיפול ייעשה על פי הסיטואציה בשטח ובקשת הלקוחות. חברת "אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

  הדברת מכרסמים – עם רישיון

  הדברת מכרסמים נעשית עם מדביר מוסמך ובעל רישיון. הוא לומד את הנושא בקורס מיוחד מטעם המשרד להגנה על הסביבה. הוא מקבל הסמכה לפעילות זאת לאחר שעמד בצלחה בבחינות ובדרישות הקורס. ההדברה שנעשית על ידו הינה  בטוחה ויעילה. נועדה לטובת בתי מלון והארחה, צימרים, מוסדות חינוך ובריאות, מסעדות, מפעלי ומחסני מזון, מרכזים לוגיסטיים לשינוע מזון ועוד. הרצון הוא להשמיד ולהרחיק עכברים, חולדות ומכרסמים אחרים מתחומי וחצרות המבנים הללו. הם מגיעים למקום דרך השטח או קווי הביוב. הבעיה  העיקרית היא איתורם וקבלת מושג על מספרם. יש קושי לעשות זאת בגלל שהם מופיעים בלילה. יחד עם זאת, ניתן לזהות על פי הגללים וההפרשות שהם משאירים כמו גם שאריות מזון מכורסמות. על פי המידע שנצבר מתכננים את הנחת המלכודות והפיתיונות. יש המעדיפים הדברה ביולוגית באמצעות מלכודות, ויש מצבים בהם עדיף להשתמש בסוגי רעלים
  תקניים.

  איך מטפלים?

  אחת הדרכים היא הנחת מלכודות מדבק או עם קפיץ דרוך לאורך דרכי ההגעה ובמקומות נבחרים. בתוכן יש אוכל מתאים לפיתיון. לאחר שהמזיק נלכד משחררים אותו בשדה פתוח מרוחק. פיתיונות רעל מפזרים בשתי שיטות. יש רעלים עמידים לרטיבות המיועדים לקווי הביוב. אחרים מוכנסים לתוך תיבות האכלה מיוחדות למכרסמים. כך שומרים על בני אדם וחיות מחמד אשר אינם נחשפים אליהם. כל השיטות מחייבות טיפול מסודר ומעקב ארוך, יחסית, עד לפתרון יסודי של הבעיה.

  חברת "אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, מחירים ותנאים נוחים, ליווי, אחריות בתנאים הנקבעים על ידי  המדביר ועוד. מנהלי החברה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר ממתן שירות מקצועי ללקוחות רבים לאורך זמן. הם ישמחו לשרת כל לקוח חדש.

  יש לך שאלות? קיים שירות שתרצה ולא רשמנו עליו?
  צור אתנו קשר עוד היום ותקבל מענה אישי בהקדם!

   שירותים נוספים

   הדברת מכרסמים מקצועית

   אם יש יצורים אשר מעוררים ברבים מאיתנו תחושה עזה של סלידה, אלו מכרסמים. אנחנו כמובן מדברים על עכברים וחולדות. אמנם, לא תמיד מי שאין להם מיומנות ידעו להבחין בין השניים אבל את הנזקים שלהם כולנו מכירים מקרוב. אנחנו מדברים על יונקים אשר עוברים דרך תעלות הביוב ומהגינה והחצר. המכרסמים יכולים להביא לנזק לא מבוטל עליו נדבר בהרחבה במאמר הבא. אם אתם מחפשים שירותי הדברת מכרסמים, אתם מוזמנים להזמין את שירותו של 'אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה'. אמיר יגיע אליכם באופן מיידי, ילווה את תהליך הטיפול באופן אישי וידאג לטפל בבעיה מהשורש. כעת, נמשיך בהסבר קצר על תהליך העבודה.

   למה מכרסמים משפיעים לרעה על איכות החיים שלנו

   למה מכרסמים מזיקים לנו בני האדם? יש לכך כמה סיבות:

   1. על הפרווה שלהם הם נושאים מזיקים אשר יכולים להעביר מחלות: אולי אתם לא יודעים אבל מרבית המגפות בימי הביניים עברו דרך עכברים וחולדות אשר היו נושאים על גבם מזיקים שונים. אלו, העבירו מחלות קשות וגרמו לזיהום של מי השתיה, האוכל וכן הלאה.
   2. מכרסמים עלולים לכרסם בצינורות ובתשתיות: כך לא רק שהם יהפכו למפגע בריאותי, אלא הם יכולים לפגוע במערכת החשמל, בצנרת וכן הלאה.
   3. הנשיכה שלהם קטלנית: נשיכה של מכרסמים יכולה גם כן להתפתח לזיהום ולהביא לתחושה קשה של אי נחת וחוסר נעימות.

   איך מתנהלת הדברת מכרסמים

   אז אנחנו רוצים להפריד בין שני תהליכים במסגרת הדברת מכרסמים. בשלב הראשון אנחנו רוצים לתפוס את כל המכרסמים ולמנוע מהם להמשיך וליצור עוד נזק. בשלב השני, אנחנו נרצה למנוע הופעה של מכרסמים נוספים. לכן, בפעם הראשונה, נציב מלכודות, נלכוד את כל המכרסמים ונוציא אותם מהנכס פעם אחת ולתמיד. לאחר מכן נשתמש בחומרים של הדברה ירוקה, כלומר, הדברה על בסיס ביולוגי, כדי למנוע ממכרסמים נוספים לפקוד את הבית.

   עכשיו הזמן להזמין שירות

   מדביר מנוסה מטעם 'אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה', ישמח להגיע אליכם עם ציוד מקצועי, ניסיון רב שנים וכל מה שצריך בשביל להפוך את החיים שלכם נעימים וטובים יותר. לפרטים, צרו קשר עוד היום.