call-us 050-5716624
צור קשר
יש לך שאלות? קיים שירות שתרצה ולא רשמנו עליו?
צור אתנו קשר עוד היום ותקבל מענה אישי בהקדם!

  הדברת מזיקים

  בעולם המודרני יש כמה דרכים להדברת מזיקים, חלקם בשיטות כימיות ואחרות בדרכים ירוקות אקולוגיות, אלקטרוניות וביולוגיות. מדביר מקצועי אשר נחשף לבעיית מזיקים אצל לקוח זה או אחר, ממליץ על מסלול ספציפי לפתרון כל בעיה כדי להגיע למידת ההצלחה הגבוהה ביותר.

  אופציות הדברה כימית – הדברת מזיקים

  המשרד להגנת הסביבה יצר נהלי עבודה מחמירים בתחום הדברת מזיקים ואסר על שימוש בחומרים זרחניים שהיו בשימוש עד לפני כמה שנים וזאת לאור הנזק הגדול שהם גורמים לאיכות הסביבה.

  החומרים הכימיים שמשתמשים בהם היום הם פריטרואידים אשר מאושרים לשימוש לצרכי קטילה של מזיקים כמו תיקנים ונמלים.

  הדברה ירוקה

  מדבירים בעלי רישיונות לעסוק בהדברה ירוקה מרססים את כל השטח הצמוד לקירות בכל מרחב הבית, לשם כך יש להזיז את כל הריהוט למרכזי החדרים כדי ליצור כיסוי שטח מקסימלי.

  תשומת לב מיוחדת מוענקת לאזורים צמודים לצנרת הביוב הן בשירותים ובחדרי האמבטיה, והן במטבח.

  הדברת מזיקים – יעילה ובטוחה

  הדברת מזיקים נעשית במספר דרכים והשיטה נבחרת על פי כל סיטואציה. היא מיועדת לאנשים פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור ועוד. עיקר השירות ניתן לפני תקופת הקיץ ובמהלכה. הצורך הוא להשמיד ו/או להרחיק חרקים, מכרסמים ומזיקים אחרים. חברת "אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

  הדברת מזיקים נעשית בשיטות בטוחות ויעילות. מבקשים אותה לקוחות עסקיים כמו בתי הארחה ומלון, צימרים, מסעדות, מוסדות חינוך ובריאות, מפעלי ומחסני מזון, סופרמרקטים ועוד. עכברים, חולדות ומכרסמים אחרים נמשכים לאתרים בהם מאוחסן או מעובד מזון. הם מגיעים דרך החצרות או קווי הביוב. אין אפשרות מדויקת לגלות את כמות המזיקים כי הם פעילים בעיקר בלילה אבל ניתן להעריך אותה על פי סימנים שהם משאירים אחריהם. כך גללים והפרשות שלהם, שאריות מזון מכורסמות וכיוצא בזה. על פי ההערכות הללו מכין האחראי על ההדברה את התוכנית המדויקת. ניתן להדביר על ידי מלכודות. הנחשבות לשיטה ביולוגית או פיזור רעלים באופן מבוקר. ניתן גם לרסס, אם כי, השיטה הזאת מתאימה יותר לחרקים.

  ביצוע בפועל

  השיטה הטובה ביותר היא פיזור מלכודות בנתיבי ההגעה והחזרה שלהם כמו גם במקומות נבחרים בתוך המבנים. ניתן למצוא מלכודות עם דבק או קפיץ ננעל ושתיהן נחשבות ליעילות. לאחר שהמזיק נלכד בתוכן הוא משוחרר בשדה פתוח מרוחק. פיתיונות רעל מפוזרים תחת בקרה. קיימים רעלים למים אותם מפזרים בקווי הביוב. יש אחרים אותה מפזרים בתיבות האכלה מיוחדות למכרסמים כדי למנוע פגיעה בבני אדם ובחיות מחמד. יש צורך במעקב אחר תוצאות הטיפול היכול להימשך תקופת מה עד להיעלמותם המוחלטת. ניתן למצוא סוגי רעלים שאותם לומדים להכיר בקורס מיוחד מטעם המשרד להגנה על הסביבה.

  שירות מקצועי

  חברת "אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ, מחירים ותנאים נוחים, ליווי ועוד. מנהלי החברה הינם בעלי רישיון לעיסוקם ומגיעים עם ידע רב וניסיון עשיר ממתן שירות מקצועי ללקוחות רבים לאורך זמן. הם ישמחו לשרת כל לקוח חדש נזקק.

  הדברת מזיקים

  הדברת מזיקים בגינה

  הדברת מזיקים בגינה יכולה להיעשות במספר שיטות. אחת מהן היא פיזור מלכודות והאחרת היא פיזור מבוקר של רעלים. יש צורך לעבד תכנית מתאימה ולפקח עליה. השירות ניתן לאורך כל השנה אבל מתגבר בעיקר לפני תקופת הקיץ ובמהלכה. חברת "אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

  הדברת מזיקים בגינה – יעילה ובטוחה

  הדברת מזיקים בגינה יכולה להיות ביולוגית או על ידי פיזור רעלים. רבים מעדיפים את השיטה הראשונה הידידותית לסביבה. ראשית יש צורך באיתור כמות המזיקים המגיעה ואת דרכי הגעתם. יש קושי לעקוב אחר פעילותם כי הם מופיעים בעיקר בלילה. אבל ניתן לזהות גללים והפרשות שלהם כמו גם שאריות מזון שכורסמו. ההנחה היא שהם מגיעים בדרכים קבועות או דרך קווי הביוב. במקרים רבים, הם נכנסים לבתים לאזורים בהם ניתן למצוא מזון. כך למזווה, למטבח, למחסני אחסון ועוד. על פי כל הסימנים הללו מפזרים מלכודות. ניתן למצוא כאלו הפועלות על דבק או אחרות עם קפיץ נדרך. כך או כך, כאשר העכבר או החולדה נלכדים הם משוחררים במרחק רב מהבית בשטח פתוח.

  פיתיונות רעל

  פיתיונות רעל מפוזרים באותם נתיבי הגעה או בקווי הביוב. את הרעלים מניחים בתיבות האכלה מיוחדות המיועדות למכרסמים הקטנים. כך מונעים פגיעה בבני אדם ובחיות מחמד. קיימים גם רעלים העמידים למים ורטיבות ואלו מיועדים לקווי הביוב. המדביר יעקוב לאורך זמן אחר תוצאות ההדברה עד לסילוק כל המכרסמים. השימוש ברעלים חייב להיות בטוח ומשתמשים אך ורק רעלים תקניים המיועדים, בדיוק, למטרה זאת. עליהם ועל אופי השימוש בהם לומדים בקורס מטעם המשרד להגנה על הסביבה. רק מי שעבר אותו ועמד בדרישותיו ובמבחניו בהצלחה מקבל תעודה עיסוק בנושא.

  שירות מחברה בעל שם

  חברת "אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה" עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ לכל לקוח מתלבט, מחירים ותנאים נוחים, ליווי ועוד. מנהלי החברה הם בעלי ידע רב וניסיון עשיר ממתן שירות מקצועי ללקוחות רבים לאורך זמן. הם ישרתו בשמחה כל לקוח חדש נזקק.

  יש לך שאלות? קיים שירות שתרצה ולא רשמנו עליו?
  צור אתנו קשר עוד היום ותקבל מענה אישי בהקדם!

   שירותים נוספים

   הדברת מזיקים מקצועית

   אם אתם מחפשים שירות הדברת מזיקים, הזמינו עוד היום את 'אמיר אחזקת מבנים והדברה בטוחה'. תהנו משירות מקצועי, של בעל ניסיון, עם רישיון לעסוק בתחום. אמיר מקפיד להשתמש בתכשירים מיוחדים, המאושרים על ידי משרד הבריאות. התהליך כולו כולל ליווי וייעוץ, על מנת שנוכל להגיע לתוצאות הטובות ביותר בפרק זמן קצר. לפרטים נוספים על הדברת מזיקים מוזמנים ליצור קשר ולקרוא את המאמר הבא.

   מה מקבלים בשירות הדברת מזיקים

   חשוב לציין כי הדברת מזיקים היא כותרת המכילה פרטים שונים. כלומר, הדברת מזיקים היא גם הדברת עכברים, הדברה של תיקנים, הדברת נמלים וכן הלאה. מטבע הדברים, מכיוון שאנחנו מדברים על בעלי חיים אחרים, הרי שאופי הטיפול בכל אחד מהמקרים הללו יהיה שונה. אחת הדרכים לבחור מדביר מצויין, היא לברר האם יש לו את הכלים לפתור את הבעיה עימה אתם מתמודדים כעת.

   תהליך הדברה בכל פעם נראה קצת אחרת אבל הוא ממש לא מתחיל ונגמר עם השימוש בתכשיר להרחקת המזיקים. לעיתים צריכה להיות עבודה מקדימה. כמו לשאוב את הספות או להכבס את המצעים בחום של 60 מעלות. במקרים אחרים, הבקשה תהיה להתרחק מהנכס ולא להיכנס לבית לפרק זמן של כמה שעות, עד שהחומר יעשה את עבודתו. הדברת מזיקים מקצועית חייבת לכלול ליווי וייעוץ כדי שאתם, הלקוחות, תוכלו לעשות את הטוב ביותר, ביחד עם בעל המקצוע, על מנת שהתופעה לא תחזור על עצמה.

   האם ניתן למנוע ממזיקים להתפשט לכתחילה

   התשובה לכך חיובית. בהחלט ניתן לבצע הדברת מזיקים בתור אמצעי למניעת התפשטות של מזיקים. במקרה הזה נמליץ על קיום ההדברה אחת לשנה ועל היוועצות עם המדביר כדי להבין מפני אלו מזיקים אתם צריכים להישמר. במקרים שונים המענה יהיה אחר והצרכים של הלקוח ישתנו בהתאם לנתונים. בנוסף, שימו לב ונסו לתאם את מועד ההדברה לתחילת חודשי הקיץ. כך תוכלו להיערך נכונה לחודשים החמים.

   למה לא כדאי להתמהמה

   מזיקים מתחילים בתור בעיה קטנה יחסית ומתפשטים במהירות. הדברת מזיקים היא כלי נפלא אשר יכול למנוע התפשטות של מזיקים ללא כל בקרה. לפרטים נוספים, צרו קשר ממש עכשיו.